Джозеф Мерфі

Джозеф Мерфі

  • Дата народження: 20.05.1898 – 16.12.1981
  • Країна: США

Біографія Джозефа Мерфі

Джозеф Мерфі, також Мерфі – американський письменник ірландського походження; проповідник і лектор на теми сили самонавіювання та метафізичних здібностей людського розуму; читав лекції тисячам людей у всьому світі протягом майже п’ятдесяти років.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джозефа Мерфі українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джозефа Мерфі допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Джозефа Мерфі складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джозеф Мерфі ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джозеф Мерфі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *