Джуліан Барнз

Джуліан Барнз

  • Дата народження: 19.01.1946
  • Країна: Великобританія

Біографія Джуліана Барнза

Джу́ліан Па́трік Барнз — сучасний англійський письменник, який у 2011 році отримав Букерівську премію за роман «Відчуття закінчення». Три його попередні книги також входили до короткого списку номінантів премії: «Папуга Флобера», «Англія, Англія», «Артур та Джордж». Барнз є одним із найпопулярніших англійських письменників у Франції, де він став лауреатом кількох літературних премій: Премії Медічі за «Папугу Флобера» та Премії Феміна за роман «Обговорити це все». Він також є кавалером Ордена мистецтв та літератури. Барнз писав детективні романи під псевдонімом Дена Кавана.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джуліана Барнза українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джуліана Барнза допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Джуліана Барнза складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джуліан Барнз ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джуліан Барнз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *