Юрґа Віле

Юрґа Віле

  • Дата народження: 1977 р.
  • Країна: Литва

Біографія Юрґи Віле

Юрга Віле народився Вільнюсі, Литва. Вона отримала ступінь бакалавра французької філології у Вільнюському університеті та вивчала кінознавство та аудіовізуальні медіа в університеті Сорбонна III у Парижі. Понад двадцять років вона працює над різними культурними проектами, а також перекладає з французької, іспанської та англійської мов. У 2017 році Юрга Віле написала свій перший графічний роман «Сибірське хайку» (ілюстрації Ліни Ітагакі), який отримав кілька нагород і був обраний Дитячою книгою року 2018 у Литві. У 2019 році вийшла її друга книга Švelnumo fabrikėlis («В оксамитовому лісі», ілюстрації Ліни Зігманте).


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Юрґи Віле українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Юрґи Віле допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Юрґи Віле безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Юрґи Віле складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Юрґа Віле ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Юрґа Віле»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *