Карен Прайор

Карен Прайор

  • Дата народження: 14.05.1932
  • Країна: США

Біографія Карен Прайор

Карен Прайор – письменник, біолог-біхевіорист. Відома своїми книгами з дресирування тварин, такими як «Не поспішайте стріляти в собаку», «Дресирування собак за допомогою клікера», «Ветер, що несе». Основоположник методу дресирування тварин із кликером. Автор понад 20 наукових статей та 18 книг.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Карен Прайор українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Карен Прайор допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Карен Прайор безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Карен Прайор складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Карен Прайор ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Карен Прайор»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *