Катерина Гловацька

Катерина Гловацька

  • Дата народження: 27 вересня 1921 — 24 січня 2001
  • Країна: Україна

Біографія Катерини Гловацької

Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Катерини Гловацької українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Катерини Гловацької допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Катерини Гловацької безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Катерини Гловацької складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Катерина Гловацька ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Катерина Гловацька»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *