Костянтин Сулима

Костянтин Сулима

  • Країна: Україна

Біографія Костянтина Сулими

Костянтин Сулима — київський художник.

У 70-х роках працював у видавництві «Веселка» художнім редактором відділку «Литература народов СССР». У 90-ті втратив роботу та став вільним творцем, його майстерню на Виноградарях «віджали» містечкові бандити. Пізніше Костянтин заснував дізайнерську фірму «Пан Майстер».

Комікс про Буйвітра, який виник на основі українського героїчного епосу, художник намалював у 1995 році.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Костянтина Сулими українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Костянтина Сулими допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Костянтина Сулими складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Костянтин Сулима ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Костянтин Сулима»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *