Кшися Федорович

Кшися Федорович

  • Країна: Україна

Біографія Кшисі Федорович

Народилась і відтоді спокою більше не мала. Перша любов — лісовий кіт, друга — кам’яний трицератопс. Профіль пташиний. Виховує гранатові дерева та мріє про величезний сад. Віднедавна, і схоже, вимушено довічно, котоволодарка.
У вільний час мріє полежати, але часу нема.
Не любить біографії, бо вони погано закінчуються.

Речниця Апокаліпсису (читай прес-служба), міністерка зміни стану здоров’я (силова структура в кількості однієї особи), SEO/SMM та видавничий кіт у видавництві Дім Химер.

Голос за лаштунками у видавництві Білка.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Кшисі Федорович українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Кшисі Федорович допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Кшисі Федорович складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Кшися Федорович ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Кшися Федорович»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *