Лейні Тейлор

Лейні Тейлор

  • Дата народження: 11.12.1971
  • Країна: США

Біографія Лейні Тейлор

Лейні Тейлор — американська письменниця у жанрі фентезі.

Дебютувала як письменниця 2004 року, видавши свою першу книгу — графічний роман «Потопельник» (ілюстрації здійснив чоловік письменниці). 2007 року світ побачив її перший роман у жанрі фентезі «Провісник пітьми», який започаткував книжкову серію «Феї лісу Темних снів» та отримав позитивну оцінку як критиків, так й читачів. Друга ж частина серії вийшла 2009 року та мала назву «Шовковий співак». Ба більше, книга принесла авторці премію «Сибіл».

Письменниця, однак, стала відомою завдяки фентезійній серії книг «Дочка диму та кісток», куди увійшли три романи та одна новела: «Дочка диму та кісток», «Дні крові та світла зірок», «Сни богів та чудовиськ» і «Вечір торта та ляльок».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Лейні Тейлор українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Лейні Тейлор допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Лейні Тейлор складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Лейні Тейлор ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Лейні Тейлор»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *