Лао-цзи

Лао-цзи

  • Дата народження: 604 до н. е. — 531 до н. е.
  • Країна: Китай

Біографія Лао-цзи

Ла́о-цзи (з кит. Старе Немовля, Мудрий Старець) — китайський філософ, що вважається засновником даосизму, автор трактату «Дао де цзін» (Канон Шляху і благодаті, інша назва «Три вози» — написаний на бамбуку, що займав три вози). Відомий також як Лі Ер.

Приписане йому вчення «Дао Де Цзін» походить із 3 століття до н. е.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Лао-цзи українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Лао-цзи допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Лао-цзи складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Лао-цзи ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Лао-цзи»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *