Ліса Москоні

Ліса Москоні

  • Країна: США

Біографія Лізи Москоні

Ліса Москоні — доктор філософії, заступник директора Клініки профілактики хвороби Альцгеймера при Медичному коледжі Вейл Корнелл (Нью-Йорк), доцент наук з області неврології та радіології. Також є ад’юнкт-викладачем факультету психіатрії Нью-Йоркського університету медицини, Департаменту харчування в Школі харчування та суспільної охорони здоров’я Нью-Йоркського університету імені Стейнхардта.

Ліса Москоні має ступінь доктора наук в галузі неврології та ядерної медицини, та є сертифікованим фахівцем в області комплексного харчування й охорони здоров’я. Її дослідження з раннього виявлення хвороби Альцгеймера добре відомі в США та далеко за межами країни. Виявляючи пацієнтів, що входять до групи ризику, вона має на меті використовувати методи візуалізації мозку, такі як позитронно-емісійна томографія (ПЕТ) і магнітно-резонансна томографія (МРТ). Наразі вивчає питання зниження ризику втрати пам’яті від хвороби Альцгеймера, та її запобігання у взаємозалежності із дієтою, правильним харчуванням, розвитком фізичної та розумової працездатності.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Лізи Москоні українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Лізи Москоні допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Лізи Москоні складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Ліса Москоні ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Ліса Москоні»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *