Лінда Ла Плант

Лінда Ла Плант

  • Дата народження: 15.03.1943
  • Країна: Великобританія

Біографія Лінди Ла Плант

Лінда Ла Плант – англійська письменниця, сценаристка і колишня актриса, відома написанням сценарію кримінального телесеріалу «Головний підозрюваний».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Лінди Ла Плант українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Лінди Ла Плант допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Лінди Ла Плант складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Лінда Ла Плант ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Лінда Ла Плант»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *