Малала Юсуфзай

Малала Юсуфзай

  • Дата народження: 12.07.1997

Біографія Малали Юсуфзай

Мала́ла Юсафза́й— пакистанська феміністка, активістка доступу жінок до освіти у всьому світі. 9 жовтня 2012 року була важко поранена бойовиками з терористичного руху Техрік Талібан-і-Пакистан за свою правозахисну діяльність. Лауреатка премій Сімони де Бовуар та Сахарова. Наймолодша лауреатка Нобелівської премії миру (2014, удостоєна 17-річною разом з індійським правозахисником Кайлашем Сат’ярті).


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Малали Юсуфзай українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Малали Юсуфзай допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Малали Юсуфзай безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Малали Юсуфзай складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Малала Юсуфзай ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Малала Юсуфзай»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *