Маргарет Хедікс

Маргарет Хедікс

  • Дата народження: 09.04.1964
  • Країна: США

Біографія Маргарет Хедікс

Маргарет Петерсон Хедікс — американська письменниця, відома двома дитячими серіями «Діти тіні» і «Зниклі безвісти» (2008–2015). Вона також написала десятий том із багатоавторської серії «39 ключів».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Маргарет Хедікс українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Маргарет Хедікс допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Маргарет Хедікс складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Маргарет Хедікс ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Маргарет Хедікс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *