Марія Кореллі

Марія Кореллі

  • Дата народження: 01.05.1855 — 21.04.1924

Біографія Марії Кореллі

Марія Кореллі — англійська письменниця.

Була захоплена Італією, у зв’язку з чим і прийняла милозвучний італійський псевдонім Кореллі. Свою офіційну біографію вона придумала сама. Прекрасна білявка-італійка насправді була гладкою дамою середніх років.

  • Вона була улюбленою письменницею англійської королеви Вікторії.
  • Свою офіційну біографію вона придумала сама. Прекрасна білявка-італійка, як вона полюбляла представляти себе публіці, донька таємничого князя Кореллі, насправді була гладкою дамою середніх років, незаконною донькою відомого поета Чарльза Маккея і його гувернантки.
  • Вона ніколи не була одружена.
  • Одного разу вона зізналася, що часом відчуває таку відразу до чоловічої половини людства, що якщо чоловік за нещасним випадком тільки доторкнеться до неї, то в неї на цілий день залишається відчуття якоїсь огиди.
  • Роман «Спокута Сатани», який ми пропонуємо до вашої уваги, став своєрідним бестселером в Англії кінця 19 ст.
  • У Росії його довгий час приписували Брему Стокеру.
  • Є версія, що Михайло Булгаков був знайомий з цим романом. На сторінках «Мастера і Маргарити» находять багато паралелей з книжкою Марії Кореллі.

Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Марії Кореллі українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Марії Кореллі допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Марії Кореллі складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Марія Кореллі ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Марія Кореллі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *