Марія Ткачівська

Марія Ткачівська

  • Дата народження: 11.08.1965
  • Країна: Україна

Біографія Марії Ткачівської

Марі́я Рома́нівна Ткачі́вська — українська письменниця і поетеса, докторка філологічних наук, викладачка університету, завідувачка кафедри. Член Національної спілки письменників України від 1997 року. Лауреатка премії імені Івана Франка, премії імені Василя Стефаника, Міжнародного конкурсу „Коронація слова 2007“ (номінація „Романи“), Міжнародного конкурсу „Коронація слова 2012“ (номінація „Дитяча проза“), „Коронація слова 2014“ (номінація „Пісенна лірика“), „Коронація Слова 2015“ (номінація „Кіносценарії“). Лауреатка Всеукраїнської літературної премії ім. Леоніда Череватенка, Міжнародної літературної премія імені Миколи Гоголя „Тріумф“, Всеукраїнського конкурсу україномовних прозових видань» DNIPRO-BOOK-FEST-2019″ (Диплом 1-го ступеню, номінація “Прозові твори (романи/повісті), гран-прі Всеукраїнської премії ім. І.Драча.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Марії Ткачівської українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Марії Ткачівської допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Марії Ткачівської складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Марія Ткачівська ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Марія Ткачівська»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *