Мартін Еміс

Мартін Еміс

  • Дата народження: 25.08.1949
  • Країна: Великобританія

Біографія Мартіна Еміса

Мартін Луїс Аміс — англійський письменник.

Твори: «Папери Рашелі» (1974), «Гроші» (1984), «Поля Лондона» (1989), «Стріла часу» (1991).

Відмітний стиль Аміса вплинув на покоління авторів, включаючи Віла Селфа і Зейді Сміта. Його останні твори освітили сучасні моральні і геополітичні проблеми, зокрема Голокост, Комуністичну Росію, 9/11 і Ісламізм.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Мартіна Еміса українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Мартіна Еміса допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Мартіна Еміса складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Мартін Еміс ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Мартін Еміс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *