Мартін Форд

Мартін Форд

  • Країна: США

Біографія Мартіна Форда

Мартін Форд — футуролог, засновник відомої софтверної компанії у Кремневій долині, автор двох New York Times бесселерів «Пришестя роботів. Техніка і загроза майбутнього безробіття» (2015) та «Світло в кінці тунелю і Економіка майбутнього» (2009), переможець 2015 Financial Times/McKinsey Business Book of the Year Award. За його плечима 25 років досвіду у галузях комп’ютерного дизайну та програмного забезпечення. Мартін також глобально вивчає питання впливу стрімкого розвитку атвоматизації на ринок праці та структурне безробіття і нерівність як невід’ємні складові технологічного прогресу.

Мартін отримав ступінь бакалавра в комп’ютерній інженерії, з великою відзнакою закінчив Мічиганський університет в Енн-Арбор та магістерскую ступінь в Андерсенской школі менеджменту при Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Мартіна Форда українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Мартіна Форда допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Мартіна Форда безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Мартіна Форда складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Мартін Форд ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Мартін Форд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *