Моріс Леблан

Моріс Леблан

  • Дата народження: 11.11.1864 — 06.11.1941
  • Країна: Франція

Біографія Моріса Леблана

Моріс Леблан — французький письменник і журналіст, відомий своїми творами про поліцейських та їх пригоди, автор, який створив образ шляхетного грабіжника Арсена Люпена. Моріс Леблан був плідним автором: він написав понад 60 романів та оповідань.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Моріса Леблана українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Моріса Леблана допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Моріса Леблана безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Моріса Леблана складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Моріс Леблан ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Моріс Леблан»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *