Мел Роббінс

Мел Роббінс

  • Дата народження: 06.10.1968
  • Країна: США

Біографія Мел Роббінс

Мел Роббінс — серійний підприємець, авторка бестселерів, міжнародно відомий і впливовий фахівець в сфері соціальних мереж і одна з найбільш затребуваних лекторів-мотиваторів у світі.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Мел Роббінс українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Мел Роббінс допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Мел Роббінс складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Мел Роббінс ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Мел Роббінс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *