Міла Іванцова

Міла Іванцова

  • Дата народження: 27.11.1960
  • Країна: Україна

Біографія Міли Іванцової

Іванцо́ва Людми́ла Петрі́вна — українська письменниця, перекладач, журналіст та педагог.
В лютому 2013 за рейтингом журналу «Фокус» посіла четверте місце в рейтингу 30 найуспішніших письменників України.

Організаторка всеукраїнського соціального благодійного проекту «100 книжок для сільської бібліотеки», метою якого є наповнення сільських бібліотек сучасною українською та зарубіжною літературою.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Міли Іванцової українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Міли Іванцової допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Міли Іванцової складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Міла Іванцова ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Міла Іванцова»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *