Мінна Лейсі

Мінна Лейсі

  • Країна: Великобританія

Біографія Мінни Лейсі

Мінна писала книги про все: від піратів і гладіаторів до джунглів і океанів. Вона вивчала математику та філософію в університеті, а раніше працювала журналістом та ілюстратором у Лондоні, Боготі та Нью-Йорку. У вільний час вона любить писати оповідання, малювати та грати на гітарі.

Зараз Мінна навчає творчому письма в Біркбеці і працює над романом.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Мінни Лейсі українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Мінни Лейсі допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Мінни Лейсі складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Мінна Лейсі ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Мінна Лейсі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *