Морґан Гаусел

Морґан Гаусел

  • Країна: США

Біографія Морґана Гаусела

Морґан Гаусел — партнер The Collaborative Fund та колишній оглядач The Motley Fool та The Wall Street Journal. Морґан є дворазовим лауреатом премії «Найкращий у бізнесі» від Товариства редакторів та письменників американського бізнесу, лауреатом премії «Сідні Нью-Йорк Таймс» та двічі фіналістом премії Джеральда Леба за видатну фінансову та бізнес-журналістику.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Морґана Гаусела українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Морґана Гаусела допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Морґана Гаусела складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Морґан Гаусел ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Морґан Гаусел»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *