Михайло Булгаков

Михайло Булгаков

  • Дата народження: 15.05.1891
  • Країна: Росія

Біографія Михайла Булгакова

Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Михайла Булгакова українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Михайла Булгакова допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Михайла Булгакова складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Михайло Булгаков ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Михайло Булгаков»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *