Ніна Фіалко

Ніна Фіалко

  • Дата народження: 10.09.1943
  • Країна: Україна

Біографія Ніни Фіалко

Ніна Фіалко – відома українська письменниця. Народилася у с. Косенівка Черкаської області. Спеціальність техніка-технолога здобула у Кам’янець-Подільському технікумі харчової промисловості. Літературною діяльністю Ніна Іванівна почала займатися після виходу на заслужений відпочинок. Спочатку видавці не наважувалися вкладати гроші у «розкрутку пенсіонерки». Лише після того, як жінка власним коштом надрукувала перші три романи, видавництво «НК – Богдан» запропонувало їй співпрацю. Наразі Ніна Фіалко є автором 10 романів, 5 збірок повістей і оповідань, та 1 літературно-історичного альманаху про рідне село.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ніни Фіалко українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Ніни Фіалко допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Ніни Фіалко складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Ніна Фіалко ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Ніна Фіалко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *