Одед Ґалор

Одед Ґалор

  • Дата народження: 1953 р.
  • Країна: Ізраіль

Біографія Одеда Ґалора

Одед Ґалор – професор економіки Університету Брауна, автор єдиної теорії зростання, яка досліджує процес розвитку протягом усієї історії людства та визначає історичні та доісторичні сили, що стоять за різним часом переходу від стагнації до зростання та розбіжністю доходів на душу населення в різних країнах і регіонах. Головний редактор Journal of Economic Growth, редакторм Journal of Population Economics та співредактор Macroeconomic Dynamics.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Одеда Ґалора українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Одеда Ґалора допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Одеда Ґалора безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Одеда Ґалора складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Одед Ґалор ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Одед Ґалор»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *