Олександр Балабко

Олександр Балабко

  • Дата народження: 24.04.1955
  • Країна: Україна

Біографія Олександра Балабка

Олекса́ндр Васи́льович Бала́бко — український публіцист, прозаїк, поет-пісняр, журналіст. Член Національної спілки журналістів України з 1982 року, Національної спілки письменників України з 2006 року, член правління Асоціації діячів естрадного мистецтва України з 2019 року.

Лауреат низки премій:

  • Всеукраїнська премія НСЖУ «Золоте перо» (1986);
  • Премія імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності (2006);
  • Премія Київської організації НСЖУ «Незалежність» (2010);
  • Чернігівська обласна літературно-мистецька премія ім. Михайла Коцюбинського (2015);
  • Мистецька премія «Київ» ім. Анатолія Москаленка (2018).

Лауреат Всеукраїнського фестивалю сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж-2011». Нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України (2005), Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України (2006) та медаллю «Почесна відзнака» Національної спілки письменників України (2010).

Перемога в номінації «Життя славетних» Всеукраїнського конкурсу «Найкраща книга України» 2014 року за книжку «Рай і Пекло Коцюбинського».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олександра Балабка українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Олександра Балабка допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Олександра Балабка складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Олександр Балабко ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Олександр Балабко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *