Олександр Турчинов

Олександр Турчинов

  • Дата народження: 31.03.1964
  • Країна: Україна

Біографія Олександра Турчинова

Олекса́ндр Валенти́нович Турчи́нов — український політик і державний діяч.
Олександр Турчинов є автором низки художніх книг, найвідоміші з них – «Ілюзія страху», «Свідчення», «Таємна вечеря», «Пришестя». За трилером «Ілюзія страху» у 2008 р. було знято однойменний фільм, який навіть висували від України на премію «Оскар» у номінації «Найкращий іноземний фільм».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олександра Турчинова українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Олександра Турчинова допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Олександра Турчинова складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Олександр Турчинов ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Олександр Турчинов»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *