Олена Луцька

Олена Луцька

  • Країна: Україна

Біографія Олени Луцької

Мрія стати медиком в Олени з’явилася ще в дитинстві, з того часу вона послідовно йшла до мети: медичний ліцей, університет, робота в поліклініці, у нейроінфекційному відділенні дитячої інфекційної лікарні. Після декрету Олена вирішила не повертатися до лікарні і почала амбулаторну педіатричну практику.

Від початку її метою є побудова медицини з людським обличчям. Саме тому Олена багато уваги приділяє комунікації з пацієнтами та їхніми близькими, а не лише медичним знанням.

У книжці «Мамо, тату, не хвилюйтеся!» Олена Луцька разом зі співавторкою Тетяною Логвиненко описують хвороби та стани, які трапляються з дитиною, як їх вчасно розпізнати, яка допомога потрібна та коли бігти до лікаря, а коли цього не робити.
Це книжка від доказової лікарки — педіатрині та інфекціоністки, і водночас текст мами, що хвилюється за свою дитину, буває пацієнткою в лікарнях і відчуває на собі всі вади нашої медицини.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олени Луцької українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Олени Луцької допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Олени Луцької складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Олена Луцька ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Олена Луцька»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *