Олена Макарчук

Олена Макарчук

  • Дата народження: 13.02.1978
  • Країна: Україна

Біографія Олени Макарчук

Олена Макарчук – українська письменниця із Сум, перекладачка віршів і прози з кримськотатарської, білоруської, російської. Упорядниця збірників «Напиши про війну», «В дитячий світ прокралася війна», «Занадто рано стали ми дорослими» тощо.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олени Макарчук українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Олени Макарчук допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Олени Макарчук складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Олена Макарчук ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Олена Макарчук»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *