Олів’є Сібоні

Олів’є Сібоні

  • Країна: Франція

Біографія Олів'є Сібоні

Олів’є Сібоні — французький письменник, освітянин, консультант з прийняття стратегічних рішень, спеціаліст із якості стратегічного мислення. Викладає стратегію, процес прийняття рішень та розв’язання проблем у бізнес-школі HEC Paris. Також Сібоні є доцентом у Школі бізнесу Саїда при Оксфордському університеті.

Олів’є пропрацював 25 років старшим партнером у компанії McKinsey & Company у Франції та США. Там він продумував глобальну стратегію розвитку та був керівником сектору споживчих товарів та роздрібної торгівлі.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олів'є Сібоні українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Олів'є Сібоні допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Олів'є Сібоні складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Олів’є Сібоні ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Олів’є Сібоні»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *