Патрік Ротфусс

Патрік Ротфусс

  • Дата народження: 06.06.1973
  • Країна: США

Біографія Патріка Ротфусса

Патрік Ротфусс — американський письменник-фантаст і викладач в коледжі. Славу йому приніс опублікований в 2007 році дебютний роман «Ім’я вітру», який почав трилогію «Хроніки вбивці Короля».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Патріка Ротфусса українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Патріка Ротфусса допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Патріка Ротфусса повністю безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Патріка Ротфусса складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Патрік Ротфусс ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Патрік Ротфусс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *