Полін Ауд

Полін Ауд

  • Дата народження: 10.03.1963
  • Країна: Нідерланди

Біографія Полін Ауд

Пауліна Ауд — автор та ілюстратор дитячих книг та книг для дорослих.

Після того, як Пауліна закінчила Академію образотворчих мистецтв в Утрехті у 1985 році, вона кілька років працювала художником та вчителем малювання і живопису.

Поліна працює ілюстратором з 1994 року і з того часу проілюструвала понад 250 книг.

2007 року вона почала писати власні книги.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Полін Ауд українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Полін Ауд допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Полін Ауд складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Полін Ауд ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Полін Ауд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *