Пітер С. Біґл

Пітер С. Біґл

  • Дата народження: 20.04.1939
  • Країна: США

Біографія Пітера С. Біґла

Пітер Соєр Біґл — американський прозаїк і сценарист. Його найвідомішим твором є «Останній єдиноріг», фентезійний роман, який він написав у віці двадцяти років, і який у 1987 році передплатники Locus визнали п’ятим номером списку «Найкращий фантастичний роман усіх часів». За останні двадцять п’ять років він отримав кілька літературних нагород, у тому числі Всесвітню премію фентезі в 2011 році. У 2018 році SFWA назвав його Великим Майстром Меморіалу Деймона Найта.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Пітера С. Біґла українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Пітера С. Біґла допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Пітера С. Біґла складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Пітер С. Біґл ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Пітер С. Біґл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *