Філіп Брено

Філіп Брено

  • Дата народження: 06.05.1948
  • Країна: Франція

Біографія Філіпа Брено

Філіп Брено – лікар-психіатр. Він отримав докторський ступінь в Університеті Бордо, захистивши дисертацію на тему «Еволюція електрокортикальної асиметрії у приматів». Він сексолог, завідувач кафедри сексології та людської сексуальності у Паризькому університеті імені Декарта.

Філіп Брено очолює асоціацію Observatoire international du couple. Його дослідження, теоретичні та клінічні, стосуються антропологічних особливостей людської сексуальності. Він є експертом Міждисциплінарної асоціації сексології післядипломної освіти (AIUS) та наукового комітету Асистентів сексології та сексуального здоров’я.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Філіпа Брено українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Філіпа Брено допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Філіпа Брено безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Філіпа Брено складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Філіп Брено ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Філіп Брено»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *