Квентін Тарантіно

Квентін Тарантіно

  • Дата народження: 27.03.1963
  • Країна: США

Біографія Квентіна Тарантіно

Кве́нтін Джеро́м Таранті́но — американський режисер, сценарист, актор і продюсер. Став відомий на весь світ після фільму «Кримінальне чтиво» (1994), який приніс йому «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю, а також премії «Оскар» і «Золотий глобус» за найкращий сценарій.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Квентіна Тарантіно українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Квентіна Тарантіно допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Квентіна Тарантіно складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Квентін Тарантіно ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Квентін Тарантіно»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *