Річард Талер

Річард Талер

  • Дата народження: 12.09.1945
  • Країна: США

Біографія Річарда Талера

Річард Талер — американський економіст, професор Школи бізнесу Бута в Чиказькому університеті, лауреат Нобелівської премії з економіки 2017 року «за внесок у поведінкову економіку». Лауреат премії Самуельсона. Найбільше Талер відомий як теоретик поведінкових фінансів.

В 2017 році Річард Талер отримав Нобелівську премію з економіки за внесок у вивчення поведінкової економіки.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Річарда Талера українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Річарда Талера допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Річарда Талера повністю безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Річарда Талера складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Річард Талер ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Річард Талер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *