Роберт Кіркман

Роберт Кіркман

  • Дата народження: 30.11.1978
  • Країна: США

Біографія Роберта Кіркмана

Роберт Кіркман — американський письменник, автор коміксів, найбільш відомий своєю роботою над серією коміксів «Ходячі мерці» і «Невразливий» для «Image Comics» та «Марвел Команда» і «Зомбі Марвел» для «Marvel Comics». Разом з Тоддом Макфарлейном працював над створенням серії «Хаунт», і з ним же входить в число п’яти власників Image Comics і є єдиним з них, хто не був співзасновником видавництва. Кіркман бере участь у створенні телесеріалів «Ходячі мерці» та «Бійтеся ходячих мерців», що знімаються за мотивами коміксів його авторства, і написав сценарій до четвертого епізоду «Ватос».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Роберта Кіркмана українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Роберта Кіркмана допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Роберта Кіркмана складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Роберт Кіркман ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Роберт Кіркман»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *