Роберт Саттон

Роберт Саттон

  • Дата народження: 1954 р.
  • Країна: США

Біографія Роберта Саттона

Роберт Саттон – американський коуч з бізнесу, фахівець у галузі менеджменту, кадрового адміністрування та вироблення методів саморозвитку. Закінчив Мічиганський Університет, здобувши науковий ступінь з психології управління. Має диплом Стенфордського університету. У 2007 році часопис BusinessWeek включив Саттона до десятки найкращих викладачів з бізнесу та управління, що моделюють принципи сучасного ділового мислення.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Роберта Саттона українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Роберта Саттона допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Роберта Саттона складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Роберт Саттон ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Роберт Саттон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *