Розелль Лім

Розелль Лім

  • Країна: Канада

Біографія Розелль Лім

Розелль Лім — канадська письменниця філіппіно-китайського походження, чиї твори досліджують стосунки матері та дочки та китайський та американський досвід.

Її дебютний роман «Natalie Tan’s Book of Luck and Fortune» (2019) був куплений на аукціоні Berkley Books у рамках угоди на дві книги. У червні 2019 року John Wells Productions набула права на цю книгу для телеадаптації.

Третій роман Лім «Sophie Go’s Lonely Hearts Club» (2022) отримав високу оцінку за те, як «дивацтва особистості відображені в цій чудовій історії про пошуки і набуття любові, навіть якщо вам потрібна допомога на цьому шляху».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Розелль Лім українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Розелль Лім допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Розелль Лім складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Розелль Лім ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Розелль Лім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *