Сергій Куцан

Сергій Куцан

  • Дата народження: 12.05.1972
  • Країна: Україна

Біографія Сергія Куцана

Письменник, продюсер і режисер аудіокнижок, успішний підприємець. Народився в містечку Звенигородка Черкаської області в родині музикантів. Певно, саме тому в його житті завжди є місце для музики, зокрема і в текстах. Освіту здобув у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова («Історія і право»).

2013 року за оповідання для дітей «Пірат» отримав спеціальну відзнаку на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова». У дитячій літературі дебютував 2018 року з гумористичною повістю «Зюзя» після перемоги в конкурсі «Напишіть про мене книжку». Під час «Форуму видавців» 2018 року «Зюзю» назвали «Найсмішнішою книжкою Форуму». Книжка ввійшла до Довгого списку премії «Дитяча Книга року ВВС–2018».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Сергія Куцана українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Сергія Куцана допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Сергія Куцана складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Сергій Куцан ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Сергій Куцан»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *