Стів Пітерс

Стів Пітерс

  • Дата народження: 05.07.1953
  • Країна: Великобританія

Біографія Стіва Пітерса

Стів Пітерс – англійський психіатр, що працює в елітному спорті. Найбільш відомий своєю роботою з British Cycling. Пітерс опублікував чотири книги: «Шлях через джунглі», «Парадокс шимпанзе», «Шимпанзе, що сховався» і «Безмовні провідники».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Стіва Пітерса українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Стіва Пітерса допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Стіва Пітерса складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Стів Пітерс ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Стів Пітерс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *