Сью Стюарт-Сміт

Сью Стюарт-Сміт

  • Країна: Великобританія

Біографія Сью Стюарт-Сміт

Сью Стюарт-Сміт — психіатр, психотерапевт та автор бестселера «Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові», включеного до списку 37 найкращих книг 2020 року за версією The Times та книга року по садівництву за версією The Sunday Times.

Сью Стюарт-Сміт вивчала англійську літературу в Кембриджському університеті, перш ніж отримати кваліфікацію лікаря, та багато років працювати в Національній службі охорони здоров’я, ставши провідним клініцистом із психотерапії у Хартфордширі. В даний час вона викладає Tavistock і Portman NHS Foundation Trust в Лондоні і є консультантом DocHealth, некомерційної служби психотерапевтичних консультацій для лікарів.

Одружена з Томом Стюартом-Смітом, знаменитим дизайнером садів: за понад тридцять років спільного життя вони створили чудовий Barn Garden в Хартфордширі. У книзі «Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові» аналізується взаємозв’язок між садівництвом та психічним здоров’ям.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Сью Стюарт-Сміт українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Сью Стюарт-Сміт допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Сью Стюарт-Сміт складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Сью Стюарт-Сміт ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Сью Стюарт-Сміт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *