Тед Вільямс

Тед Вільямс

  • Дата народження: 14.03.1957
  • Країна: США

Біографія Теда Вільямса

Тед Вільямс (справжнє ім’я – Роберт Пол Вільямс) — американський письменник-фантаст. Автор кількох науково-фантастичних та фентезійних романів, в числі яких цикли «Пам’ять, горе і шип» та «Інозем’я». За даними «Нью-Йорк Таймс» та «Санді Таймс» — один із найпопулярніших та комерційно успішних авторів у своєму жанрі. Його романи перекладені більш ніж 20 мовами і читаються в усьому світі.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Теда Вільямса українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Теда Вільямса допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Теда Вільямса складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Тед Вільямс ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Тед Вільямс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *