Тетяна Рубан

Тетяна Рубан

  • Дата народження: 01.04.1982
  • Країна: Україна

Біографія Тетяни Рубан

Тетяна Рубан – сучасна українська письменниця. Авторка популярної книги для підлітків “#Фізик” про харасмент із серії “Порадник підлітка”. Письменниця за покликом душі пише оповідання та романи, які змушують замислитися, спонукають до розмови та розуміння відвертості і толерантності.Роман авторки “На північ від кордону” став лауреатом першої премії Літературного конкурсу для дитячих письменників видавництва “Наш Формат” у 2020 році.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Тетяни Рубан українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Тетяни Рубан допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Тетяни Рубан складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Тетяна Рубан ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Тетяна Рубан»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *