Доктор Сьюз

Доктор Сьюз

  • Дата народження: 02.03.1904 — 24.09.1991
  • Країна: США

Біографія Доктора Сьюза

Доктор Сьюз або Др. Зюсс, справжнє ім’я — Теодор Сьюз Гейзел — псевдонім американського дитячого письменника, поета та художника. Автор всесвітньовідомих дитячих книжок «Кіт у капелюсі», «Як Ґрінч викрав Різдво», «Хортон чує хтошок!», «Лоракс», тощо.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Доктора Сьюза українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Доктора Сьюза допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Доктора Сьюза повністю безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Доктора Сьюза складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Доктор Сьюз ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Доктор Сьюз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *