Тім Коллінз

Тім Коллінз

  • Дата народження: 1975 р.
  • Країна: Великобританія

Біографія Тіма Коллінза

Тім Коллінз родом із Манчестера, але зараз живе в Лондоні. Він опублікував шістнадцять книг, які були продані понад 200 000 примірниками у Великобританії та перекладені більш ніж двадцятьма мовами.

Він є автором «Prince of Dorkness», «Adventures of a Wimpy Werewolf» і «Diary of a Wimpy Vampire», які отримали премію Manchester Fiction City Award і Lincolnshire Book Award.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Тіма Коллінза українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Тіма Коллінза допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Тіма Коллінза складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Тім Коллінз ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Тім Коллінз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *