Томас Кініллі

Томас Кініллі

  • Дата народження: 07.10.1935
  • Країна: Австралія

Біографія Томаса Кініллі

Томас Майкл Кініллі, — австралійський письменник, драматург та автор документальної прози. Насамперед відомий завдяки роману «Список Шиндлера», написаному під враженням від життя Леопольда Пфефферберга, який пережив Голокост. 1982 року твір отримав Букерівську премію. За мотивами роману створено фільм «Список Шиндлера», який отримав Премію «Оскар» за найкращий фільм.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Томаса Кініллі українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Томаса Кініллі допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Томаса Кініллі складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Томас Кініллі ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Томас Кініллі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *