Трумен Капоте

Трумен Капоте

  • Дата народження: 30.09.1924 — 25.08.1984
  • Країна: США

Біографія Трумена Капоте

Трумен Гарсіа Капоте — американський письменник. Писав оповідання, романи, театральні п’єси і нехудожні твори. За його творами було поставлено щонайменше 20 фільмів і телевізійних вистав. Деякі його твори вважаються класикою повоєнної американської літератури: зокрема «Сніданок у Тіффані» та «З холодним серцем».
Капоте вважається класиком американської післявоєнної літератури. Він є одним із найголовніших представників «південної готики», поряд з Гарпер Лі, Вільямом Фолкнером, Карсон Маккаллерс та Теннессі Вільямсом. Головні типи творчості — художня література та документалістика. Писав у жанрі «невигаданого» роману або, так званої, «нової журналістики».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Трумена Капоте українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Трумена Капоте допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Трумена Капоте складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Трумен Капоте ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Трумен Капоте»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *