Уршула Станішевська

Уршула Станішевська

  • Дата народження: 30.12.1991
  • Країна: Польща

Біографія Уршули Станішевської

Уршула Станішевська — тренерка ІІ класу Федерації шахів Польщі, викладає на курсах для вчителів у межах программи «Навчання шахів у школі», має титул судді із шахів І класу.

Уршула Станішевська чотири рази поспіль здобувала золоту медаль на Варшавській олімпіаді поміж молоді. Здобула золоту медаль на чемпіонаті Мазовії поміж юніорів, бронзу на чемпіонаті Польщі зі швидких шахів, золото — на чемпіонаті Мазовії зі швидких шахів. Уршула — чемпіонка Мазовії поміж суддів із шахів.

Вона є тренеркою Європейської школи шахів та розробляє навчальну програму.

Має сестру Адріанну Станішевську (шахистку, суддю, тренера, співавтора)


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Уршули Станішевської українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Уршули Станішевської допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Уршули Станішевської складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Уршула Станішевська ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Уршула Станішевська»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *