Валентина Москаленко

Валентина Москаленко

  • Країна: Росія

Біографія Валентини Москаленко

Москаленко Валентина Дмитрівна – психотерапевт, психіатр-нарколог, клінічний генетик та сімейний психотерапевт, доктор медичних наук, професор. Провідний науковий співробітник ННЦ наркології МОЗ РФ.

Половину свого професійного життя вона працювала з різними душевнохворими (депресії, неврози, шизофренія тощо), а половину – з хворими залежностями та їхніми родичами. Крім психотерапії, використовує психофармакологію строго за показаннями та в адекватних дозах. Веде консультативний прийом у православному центрі духовно-психологічної допомоги населенню при Свято-Сергіївській православній богословській академії та у психологічному центрі “Псиград”.

На радіо Росії багаторазово виступала в авторських передачах з питань взаємин у сім’ї. Добре знання іноземних мов дозволяє їй співпрацювати із зарубіжними фахівцями та добре орієнтуватися у новітній науковій літературі за фахом. В останні роки вона співпрацює з відомим психологом зі США Мерилін Мюррей, викладає її метод та застосовує його для терапії, є перекладачем її книги російською мовою.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Валентини Москаленко українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Валентини Москаленко допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Валентини Москаленко безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Валентини Москаленко складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Валентина Москаленко ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Валентина Москаленко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *